Почетна тагови домен сикошек пелко

таг: домен сикошек пелко

Новото засилување на Вардар: Чест и задоволство е да играш за...

Вардар донесе уште едно засилување и на тој начин ја потполни пикерската позиција. Се работи за словенскиот интернационалец, Домен Сикошек Пелко кој има 21 година...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО