Почетна тагови днк

таг: днк

Гинеколог од Холандија ги затруднувал пациентките без да знаат

Гинеколог во Холандија,кој сега е починат, со својата сперма вештачки оплодил жени кои сметале дека донаторот е анонимен, и со тоа станал биолошки татко...

„Ми врати во негов стил“: Панчо ДНК искомуницирал со Драган Вучиќ...

Тажната вест за смртта на Драган Вучиќ утрово потресе многумина кои со неверување ја примија информацијата која осамна во медиумите. Македонските јавни личности преку своите...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО