Почетна тагови дизајнер

таг: дизајнер

Лоба, Елена Велевска, Гавазова, Тамара и Марјана Станојковска на „мета“ кај...

Српскиот моден дизајнер Саша Видиќ без влакна на јазикот знае да ги прокоментира модните комбинации на ѕвездите од регионот. Дара Бубамара, Цеца Ражантовиќ, Рада Манојловиќ,...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО