Почетна тагови дистанца

таг: дистанца

Луда забава и никаква дистанца на Градиште! Дали Охрид ќе стане...

На видеото објавено на Фејсбук може да се види дека никој од присутните на забавата не носи маска, а не се почитува ни правилото...

Денес охридската полиција казнила 216 лица кои не носеле заштитна маска...

Во периодот од 28 до 30 јули, по плажите на охридското крајбрежје, во полициските контроли констатирани се 216 лица кои не носеле заштитна маска. Како...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО