Почетна тагови Дина Шабани

таг: Дина Шабани

Дина Шабани се разголе, на ред е светот да ја открие:...

Пејачките со албанско потекло кои доаѓаат од балканските простори последниве години ја тресат светската поп естрада… Рита Ора, Дуа Липа, Бебе Реџа… ги запоседнаа светските...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО