Почетна тагови димитар митровски

таг: димитар митровски

ВИДЕО: Митровски има ТОП во ногата, даде гол-убавец за Спортинг!

Македонскиот фудбалер Димитар Митровски, забележа одличен натпревар во дресот на младинскиот тим на Спортинг Лисабон. Во дуелот против соодветниот тим на Авеш, нашиот фудбалер ја запечати убедливата победа...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО