Почетна тагови Дежонте Мари

таг: Дежонте Мари

NBA-Атланта ја засили бековската позиција

Атланта Хоукс и Сан Антонио Спарс рано утрово направија трампа. Најдобриот играч на "спарси", Дежонте Мари преминува во Aтланта а во спротивен правец слета италијанскиот...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО