Почетна тагови девојчиња

таг: девојчиња

69-годишен маж призна дека силувал и убил две девојчиња во Романија

Осомничениот за убиството на две тинејџерки во Романија, Георге Динка ги призна злосторствата, соопшти неговиот адвокат.Динка (65) првично одбивал да одговора на било какви...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО