Почетна тагови Демаркус Казнс

таг: Демаркус Казнс

NBA-Казнс како во најдобрите денови (ВИДЕО)

На синоќешниот натпревар помеѓу Денвер Нагетс и Хјустон Рокетс, Демаркус Казнс потсети на своите најдобри денови. Поранешниот Ол-Стар максимално го искористи отсуството на Никола Јокич....

NBA-Актуелниот шампион во поход кон врвот (ВИДЕО)

Актуелниот шампион во одличен ритам. Милвоки Бакс стигна до својата 8-ма победа по ред.Во синоќешниот натпревар против Шарлот Хорнетс, "бакси" во неизвесна завршница успеаа...

NBA со Димитар Младеновски-Силни “клиперси” (ВИДЕО)

Лос Анџелес Клиперс извојува важна победа во синоќешното гостување во Портланд. Секогаш незгодните "блејзерси" ја одржуваа неизвесноста до последните секунди од мечот. Во последните две...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО