(Видео) Конор Мекгрегор објави снимка на која се гледа како девојка орално го задоволува на јахта

549

Конор Мекгрегор е познат како еден од најдобрите ММА борци во историјата, но во истовреме и како еден од најконтроверзните.

Неговите потези надвор од октагонот се она за што многу повеќе се зборува, а сега повторно предизвика скандал.

На социјалните мрежи, Мекгрегор објавил видео на кое се гледа како девојка орално го задоволува на јахта. Тој не го снимал нејзиното лице, па не се гледа дали станува збор за неговата сопруга Ди Девлин или некоја друга жена, но тоа предизвика „бура“ на интернет.