Почетна тагови цволе

таг: цволе

Италианскиот “Златан” (ВИДЕО)

Џанлука Скамака или “Италианскиот Златан Ибрахимович”. Играч од младинската школа на Рома кој уште како тинејџер важеше за еден од најсветлите "бисери" во Италија. Интересен...

Гинеколог од Холандија ги затруднувал пациентките без да знаат

Гинеколог во Холандија,кој сега е починат, со својата сперма вештачки оплодил жени кои сметале дека донаторот е анонимен, и со тоа станал биолошки татко...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО