Почетна тагови чудо

таг: чудо

(ВИДЕО) ГОСПОД Е ГОЛЕМ: Девојче кое беше со инвалидитет и не...

Девојче кое беше со инвалидитет и не подвижно почна да оди, по молитвите на светиот старец. Видеото е снимено во еден манастир во Грција на...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО