Почетна тагови чучер сандево

таг: чучер сандево

Утре без струја дел од корисниците во Карпош и Чучер Сандево

Од „ЕВН Македонија“ АД известуваат дека утре се планирани технички зафати во електро-системот во Карпош и Чучер Сандаево. Во периодот од 09:30 – 12:00 часот,...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО