Почетна тагови чаусидис

таг: чаусидис

Новинарите се чувствуваат понижени по изјавата на Заев дека „суетен новинар“...

Новинарката  Тамара Чаусидис реагираше по изјавата на премиерот Зоран Заев кој рече „Нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и да ми извини...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО