Почетна тагови боки 13

таг: боки 13

Една од водителките во телевизијата на Боки 13: Ме извади низ...

Потресна животна приказна, раскажа новинарката Анета Кочишки, автор и водител на емисијата „Лица “ на сега веќе згаснатата 1 ТВ. Анета лани ја поддржа...

Алсат-м: Боки 13 од затворот Шутка пренесен во Ургентен центар (ФОТО)

Телевизија Алсат-м објави дека во Ургентниот центар во Скопје пристагнале возила од затворската полиција кои го донеле Бојан Јовановски-Боки 13 на лекување.

ЗОКИ ФАЦИ ЗА PEKETOT: Боки 13 е модерниот Робин Худ, вработи...

Зоран Василевски, во јавноста познат како Зоки Фаци, кој е вработен во 1ТВ, напиша емотивна порака за својот шеф и другар Бојан Јовановски, кој...

СКАНДАЛОЗНА ВИДЕО СНИМКА: Таткото на Боки 13 напаѓа поп (ВИДЕО)

Скромно семејство на свештеник на најголем христијански празник е жртва на насилници а како што ќе покаже времето и на моќни фигури од светот...

Лепа Лукиќ се огласи за Боки 13 по случајот „Рекет“ и...

Боки 13 кој е првоосомничен за случајот „Рекет” и е во притвор заедно со бизнисменот Зоки Кичеец, имаше многу пријатели на српската естрада, а...

Му пукна душата по Боки 13: Сергеј со утешителна роденденска порака...

Боки 13 вчера наполни 33 години, а роденденот наместо со луксузна забава како некогаш, го дочека во затвор. Неговиот пријател, модниот критичар Сергеј Варошлија кој...

Боки 13: Најмногу пари заработив од оние што ми викаа „Види...

Бојан Јовановски, контроверзниот лик познат како Боки 13, кој во последно време е актуелен како осомничен во случајот „Рекет“, во едно интервју за емисијата „Еден...

НАЈНОВА ВЕСТ: Карлеуша се огласи во врска со „Рекет“ и Боки...

Откако македонските медиуми ја пренесоа веста на српски „Курир“ дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку пари ѝ...

Курир.рс: Боки 13 го рекетирал Камчев, враќал пари на Карлеуша

Српски Курир обелодени шокантна вистина. Имено српскиот весник пишува дека всушност првоосомничениот за случајот Рекет, Боки 13 всушност го рекетирал Орце Камчев за 1.5...

Еве со што се подновил Боки 13 по Рекетот, скапа облека...

Два дена во Македонија топ тема е Рекетот од вртоглави 1,5 милиони евра кои Боки 13 го изнудил од бизнисменот Орце Камчев со помош...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
3.5 ° C
4.4 °
2 °
100 %
0.5kmh
40 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
11 °
Wed
11 °
Thu
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО