Почетна тагови бебе

таг: бебе

Шокантна снимка: Постара жена намерно се искашла во лице на бебе...

Бизарна ситуација се случила во една продавница во Сан Хозе, во американската држава Калифорнија, а целата ситуација е снимена на надзорните камери. На снимката се...

Јана Стојановска за Бекстејџ: „Во карантин сум сама со син ми....

Актерката Јана Стојановска во септември минатата година го роди своето прво дете, но досега успешно го криеше од очите на јавноста. Но, деновиве Стојановска беше...

Димитар Атанасовски има еден проблем… или се два: „Шо мислеше, шо...

Македонскиот водител и маркетинг менаџер Диматар Атансовски има голем проблем. Имено, тој и неговата сопруга пејачката и харфистка Сара Мејс ја имаат ќеркичката Илина,...

Квентин Тарантино во шестата деценија ќе стане татко: Чека дете со...

Популарниот режисер и пејачката се венчале во 2018-та година на интимна церемонија во Лос Анџелес. Еден од најпознатите режисери на светот Квентин Тарантино (56) објавил...

Скандалозно однесување на свештеник: Го давел детето во текот на крштевката,...

Инцидентот се случил во текот на викендот во малата црква во Санкт Петербург. Рускиот православен свештеник предизвикал огорчување на социјалните мрежи откако мајката тврдела дека...

Неверојатно: Кучиња скитници спасиле бебе откако мајката го фрлила во одвод!

Кучиња скитници спасиле бебе откако една Индијка одлучила да се ослободи од своето дете фрлајќи го во одвод. Камерите ја фатија на дело Индијката во...

Потресни снимки од Грција: Луѓето и мајките со своите деца барале...

Бурата била толку разорна што речиси потполно уништила поединечни угостителски објекти. Луѓето и мајките со своите деца во прегратки бегале во паника, барајќи безбедно...

Почина шестмесечно бебе со морбили на Инфективната клиника

Шестмесечно бебе заболено од морбили почина изутринава на Клиниката за инфективни болести, изјави денеска министерот за здравство Венко Филипче. Посочи дека бебето имало компликација на...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
20 ° C
20 °
20 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
29 °
Mon
31 °
Tue
32 °
Wed
32 °
Thu
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО