Сузана Гавазова утринава беше ултра жешка во емисија кај Милена Антовска (фото)

327

Како и сите музички изведувачи, Сузана Гавазова не може да има настапи пред публика поради марките за заштита од коронавирусот, но затоа може да им запее на обожавателите преку ТВ екраните и да гостува на телевизиски емисии.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН

Вчера, таа беше гостинка во утринска програма кај водителката Милена Антовска каде разговараа за актуелнни теми, а Сузе секако запеа пред камерите и ги развесели присутните во студиото и гледачите кои ја следеа програмата.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН

За овој повод Сузе се одлучила да облече црн тесен коктел фустан кој совршено и прилегаше и да направи физура со ултра долга плетенка која беше во фокусот.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН

Очигледно на пејачката многу и го прави меракот овој изглед ала Ким Кардашијан која веројатно е инспирација за нашата фолкерка.

ФОТО:КИМ КАРДАШИЈАН/ИНСАТГРАМ

Затоа ова издание мораше да се обековечи од секој агол и да се објави на Инсатграм, за оние кои пропуштија да ја видат на ТВ.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСАТГРАМ/ПРИНТСКРИН