Северина го прослави роденденот но и првиот милион на Инстаграм

3869

Северина Којиќ го прослави својот 47. роденден и првиот милион на Инстаграм во кругот на семејството и најблиските пријатели.

Не ја криеше радоста по повод уште една година во низата на својот живот, а како старее изгледа се подобро.

Гордо ги дуваше свеќичките на роденденската торта во прегратка на својот сакан маж Игор Којиќ и славеше со своите пријатели.

loading...