Руските плејбој зајачици со голи фотографии полека го најавуваат почетокот на Мундијалот

1543

Деновите до почетокот на Светското првенство во фудал во Русија полека сите ги одбројуваат, а рускиот Плејбој се приклучи на промовирањето на тој настан, со оглед на тоа дека тие се домаќини на земјите ширум светот.

Плејбој зајачиците од Русија позираа на стадионот “Спартак” во Москва, а провокативните фотографии ја “распалија” имагинацијата на обожавателите со нивната убавина, оставајќи го фудбалот во втор план.

Деновите до почетокот на Светското првенство во фудал во Русија полека сите ги одбројуваат, а рускиот Плејбој се приклучи на промовирањето на тој настан, со оглед на тоа дека тие се домаќини на земјите ширум светот.

Убавите манекенки не се срамеле од себе да отфрлат повеќе облека, а фотографиите ги освоиле илијадници луѓе на социјалните мрежи, а има и зошто.