Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

286

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил споделила селфи со фановите и веднаш се забележала нејзината голема промена на лицето.

Имено пејачката поседува нова холивудска насмевка и нови заби кои се блескаво бели, а постапката траеше извесен период, па Сека почесто беше на стоматолог.

И додека Сека позираше со широка насмевка на себе фановите започнаа и да прават пресметки колку ли само чини оваа насмевка бидејќи општо познато е дека не секој може да си го дозволи ова.