Откако објавила дека се разведува, актерката шокирала со разголени снимки од под туш

397

Актерката пред една седмица објавила дека се разведува. Русокосата дама успеала да го привлече вниманието на многумина кога на “Инстаграм” се фотографирала сосема гола под туш.

Сите зборуваат за овој провокативен потег на русокосата актерка Кортни Стоден.

На својот поранешен сопруг Даг Хачинсон, Кортни му порачала дека никогаш повеќе нема да ја види.

Иако разликата меѓу нив е цели 34 години, парот своевремено уживал во својот брак. Сепак, одлучиле да стават точка, а како убавата актерка изгледа под туш, можете да погледнете на приложените фотографии.