Порнофилмот на Уна Грујиќ на Интернет: Танчарката орално го задоволува чуварот во белградската ЗОО (ФОТО18+)

852

Уна Грујиќ, танчарка, стриптизета и поранешнa учесничка во реалното шоу “Малдиви”, снимила приватно порно филмче со  Александар Ракочевиќ (38), кој е чувар на рептилите во зоолошката градина во Белград, а воедно и нејзин сопруг.

Уна ја направила оваа снимка уште отпорано, додека биле момче и девојка, но како што вели, само за своја душа, не очекувајќи дека експлицитниот материјал ќе осамне на порнографска интернет страница.

На него танчерката орално го задоволува партнерот кому му се гледаат рацете и тетоважите на нив, како и  пределот на долниот дел од стомакот.

На крајот на видео, Александар и ејакулира во уста на Уна, а потоа  задоволно се насмевнува – вели непознат извор чија изјава ја пренесе српскиот портал Блиц.

Уна потврдила дека без дозвола видеото  завршило на порнографската страница.

„Беше украден мојот мобилен и некој тоа го искористил. Јас никогаш намерно не би го поставил порнофилмот“ – љубезно објаснила Грујиќ за Блиц.

По неа се јавил и нејзиниот сопруг, кој на редакцијата и се заканил да не ја објавуваат снимката.

„Имаме семејство и не сакаме тоа да оди во јавноста. Кажи му на уредникот да не се зае*ава“ – порачал Ракочевиќ, а по нивното прашање, дали тоа можеби се заканува, тој возвратил: „Пу*ете к*р“ – и ја треснал слушалката.