Популарната порнодива снима во Хрватска: Со секс на автопат ја започнала својата жешка турнеја

762

Хрватска е навистина атрактивна дестинација за популарните личности. Убавината на Хрватска ја посетила и англиската порно актерка Тара Спадес (50).

Славната Тара најновиот филм за возрасни одлучила да го сними ни помалку ни повеќе туку во Загорје. Иако тоа сè уште не го потврдила од нејзиниот профил на Твитер може да се прочита дека станува збор за нов филмски проект.

Оваа порно актерка објавила експлицитна снимка на која во црни хулахопки и потпетици се шета покрај автопатот.

И таа и нејзиниот сопруг кој на Твитер ја пофалил неговата сопруга, вчера низ неколку објави најавиле дека фановите на Тара ќе можат да го погледнат новото триминутно видео, секако со плаќање.