По бујните гради на овој популарен Инстаграм модел полудуваат сите мажи

1402

Британката Бетани Лили Ејприл е Инстаграм модел кој со својата ангелска убавина и бујните гради привлекува огромно внимание кај мажите, но и кај жените.

По прекрасната Бетани полудуваат сите мажи, а таа постојано на Инстаграм објавува провокативни фотографии. На оваа социјална мрежа ја следат повеќе од 430 илјади следбеници.

View this post on Instagram

Just fixing my outfit hehe

A post shared by Bethany Lily April?? ?? (@bethanylilyapril) on