Оваа Русинка за време на пандемијата бара здрав с*кс партнер за три месеци (фото)

367

Марија Лиман, манекенката и навивачка која привлече внимание на Светското фудбалско првенство во 2018 во Русија, сега повторно е во центарот на вниманието поради барањата кои ги има додека е во изолација..

Убавата Русинка сега преку Инсатграм бара маж кој би сакал да биде со неа во изолација..

ФОТО:МАРИЈА ЛИМАН/ИНСАТГРАМ

„Барам симпатичен, сексуален партнер кој не е заразен со коронавирус и кој ќе биде изолиран со мене наредните три месеци за да се забавуваме во карантин“, објави таа на Инстаграм за фотографијата каде е во „кучешка поза“ разголена по танга.

ФОТО:МАРИЈА ЛИМАН/ИНСАТГРАМ

Во друг пост, таа повика „храбар, згоден човек“ за да ја спаси од пандемијата.

„Оваа заспана убавица го чека својот принц во заробеништво. Каде е тој храбар, згоден човек кој ќе го победи вирусот и ќе ме спаси? Побрзајте“, напишала Марија Лиман.