Јелена Карлеуша и по враќањето од одмор повторно провоцира – Нови фотки во минијатурен костим за капење

272

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша се врати од Турција, каде во луксузен ресорт одмораше заедно со ќерките Ника и Атина. За своите обожаватели, на „Инстаграм“ секој ден имаше нов подарок – провокативни фотографии во различни бикини верзии.

Овојпат, таа се пофали со плетено минијатурно бикини, но наместо на плажа, позираше во својот двор во куќата на Дедиње во Белград.

View this post on Instagram

Cutie pie 😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

Pigtail party 🎉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on