Лила Филиповска со ретро фотографии од детството – Погледнете како изгледала водителката како бебе

865

Познатата водителка Лила Филиповска деновиве објави неколку фотографии од младоста и се потсети на безгрижните денови кога била дете.

На едната од нив позира со својата мајка и сестра и е бебе, додека, пак, на другата има 4 години и е фотографирана во Шведска.

Инаку, нашата водителка Лила е родена во Гетеборг и таму живеела се до својата 12- та година.

Фото: Инстаграм