Кристина Мандарина ги покажа сите атрибути во сексапилна свилена ноќница

206

Кристина Мандарина вчера ги извадила плетенките по кои со недели беше препознатлива и на своите обожаватели им најави дека наскоро ќе започне кариера како Јутјуберка.

Згодната продавачка на мандарини, после посетата на фризерскиот салон одлучила да им ја разбуди фантазијата на своите следачи на Инстаграм и објавила фотографија кој ги воодушевила.

Позирала на кауч во свилена сексапилна ноќница и го покажала бујното деколте и голите нозе.

Кристина собрала 2.000 лајкови за само неколку часа, а многумина ѝ забележале зошто не објавува почесто вакви фотографии.

Кристина Мандарина стана славна пред два месеци, кога фотографиите од неа додека продава мандарини ги преплавија медиумите и социјалните мрежи.

Оттогаш на Инстаграм ја следат 56.000 луѓе.

View this post on Instagram

🍊Liker od🍊🍊

A post shared by 🔱 KRISTINA PENAVA 🔱 (@lareina1134) on