Ким Кардашијан позираше во жешко мини бикини (фото)

104
BEVERLY HILLS, CALIFORNIA - FEBRUARY 09: Kim Kardashian West attends the 2020 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 09, 2020 in Beverly Hills, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Ким Кардашијан пред неколку дена го прослави својот 40-ти роденден, па реши уште еднаш да ја покаже заоблената фигура и да се пофали како изгледа во бикини.

Таа за помалку од два часа собра повеќе од три милиони лајкови.

Имено, најпознатата реалити sвезда на светот објави фотографии во беж минијатурно бикини и по тој повод ги истакна сите волшебни облини, бујни, подигнати гради, многу тесен струк и огромен задник – со кои се прослави.

Ким се фотографираше во стилот на деведесеттите со шал околу главата и ретро очила за сонце. Сè се случило во ексклузивно одморалиште со кристално чисто сино море, а Ким не ја откри нејзината точна локација.

-Ова се четириесеттите години, напиша таа во описот.