Ги покажа огромните гради и ги збуни минувачите: Ќе ви застане здивот (ФОТО)

460

Пријанка Чопра неодамна се омажи за пејачот Ника Џонас, а судејќи по фотографиите, може да се забележи дека бракот многу им одговара.

Облекла цветен фустан кој ја истакнал нејзината совршена фигура, но и облините, па малку кој останал рамнодушен на погледот.

Погледнете: