Фудбалски стриптиз на сопруга на украински фудбалер (ФОТО+ВИДЕО)

476

Сопругата на украинскиот фудбалер Микола Морозјук, Ирина ги збесна Украинците откако објави видео од свој стриптиз, ама необичен со – фудбалска топка. Очигледно дека атрактивната дизајнерка е вешта со топката, па успеа да се соблечепо долен веш, иако на вратот и стоеше топката.

Ирина многу често објавува провокативни слики и видеа на својот Инстаграм-профил, а неодамна отвори шише со своите бујни гради.

View this post on Instagram

Поддержала ???⚡️

A post shared by Ирина Морозюк (@irina_moroziuk) on