(ФОТО) Светската шампионка позираше речиси гола – на нејзе носеше само мини танга

603

Светската шампионка во кикбокс, Мари Ланг својот годишен одмор го мина на Тајланд, а своите фанови ги развесели со низа провокативни фотографии од егзотичната дестинација.

Секако, најинтересна фотка беше онаа на коja 32-годишната Мари позираше само во миниатурна танга, па до израз дојде нејзиниот задник.

Секако оваа фотографија собра најмногу реакции и коментарите, а за што станува збор може и самите да се уверите.

Жешка и атрактивна е Германката, нема што.