Елена Велевска во мини фустанче и со прекрстени нозе е згодна риба

326

Јавните личности веќе неколку месеци не се активни на музичката сцена и не настапуваат поради кооронавирусот која го покори светот.

Меѓутоа, тие се активни на социјалните мрежи каде што редовно постираат фотографии, се дружат со фановите, одговараат на прашања, но ги има и оние кои промовираат одредни производи, брендови, облека, козметички производи….

Елена Велевска често знае да биде во фокусот на вниманието.

Некогаш со нејзиниот приватен живот и разводот, а некогаш со своите секси фотографии на кои ги истакнува своите облини и атрибути.

ФОТО: ВЛАТКО_ВЛАТКО/ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/ЕЛЕНАВЕЛЕВСКА

На  последната нејзина објава, фолкерката позира во сино кусо фустанче, седната на клупа со прекрстени нозе.

ФОТО: ВЛАТКО_ВЛАТКО/ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/ЕЛЕНАВЕЛЕВСКА

Со оваа објава таа собра илјадници лајкови, некои од фановите и поласкаа со позитивни коментари истакнувајќи дека е прекрасна, а некои од следбениците и напиша: “Очигледно годините не значат ништо за тебе“.