Давид Бабунски го доби и својот втор син, Лиам… (ФОТО)

115

Поранешниот македонски репрезентативец Давид Бабунски и по вторпат стана татко. Тој и неговата животна избраничка Катерина вчера го добија својот втор син, Лиам…

„Нашиот втор син Лиам пристигна денеска донесувајќи бескрајна радост и љубов во нашето семејство. Сите сме добро и благодарни за овој благослов. Ти благодарам моја љубов, Катарина Бабунски“ – објави Давид на својот Инстаграм профил.