Почетна Забава Дара Бубамара во танга бикини ги растресе облините во Дубаи! (ВИДЕО)

Дара Бубамара во танга бикини ги растресе облините во Дубаи! (ВИДЕО)

327

Дара Бубамара отиде на луксузна дестинација со своето момче Тони, а сега објави видео со кое ја запали јавноста.

Максимално опуштена возејќи се на глисер по немирното море, пејачката во танга бикини ги размрда бујните облини.

Клеканата на колена во танга костим за капење, пејачката беше снимена одзади како меша ориентална музика.Бикините на Дара длабоко и се врежале во големата разголена задница,  која речиси целата и се гледа, додека таа занесена врти со задникот и колковите кои заедно со глисерот потскокнуваат на брановите.

„Дубаи“, напиша кратко пејачката, а веднаш следеа коментари на Инстаграм.

Да потсетиме, Дара ја објави Инстаграм серијата „приказни“ кои покажуваат дека е сместена во луксузен хотел, каде ги сними спалната соба, амбиентот во кој престојува, прекрасниот поглед од терасата, но и храната во која ужива.