Атрактивната Бразилка го запали Инстаграм со жешкото видео на кое позира на мотоцикл

384

Ерика Греј е името на бразилската секс бомба која на Инстаграм има речиси милион и пол следбеници.

Убавата русокоса се занимава со моделинг и фитнес, а на многу секси начин го промовира здравиот живот. Следбениците на оваа манекенка се воодушевени од нејзиниот изглед и постојано ја опсипуваат со комплименти во коментари.

Освен во моделингот и фитнесот, оваа атрактивна Бразилка ужива и во брзото возење и мотоциклите. Неодамна, таа ги изненадила своите обожаватели со жешко видео на кое позира на мотоцикл и никого не оставила рамнодушна.