ВНИМАНИЕ: Пронајдени се апчиња во банани во Тетово (ВИДЕО)

1221

На социјалните мрежи се појави видео снимка на која се гледа дека во внатрешноста на бананите има сомнителни апчиња.

Според коментарите, видеото е направено во Тетово, а граѓаните апелираат до надлежните институции да ги превземат потребните мерки за истрага на овој случај.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи: