(ВИДЕО) Добро утро од Елиф Елмас: Каде е лимитот за ова момче!!??

0
1629

Денеска е нов ден, а македонските љубители на фудбалот уште се под импресии на синоќешната победа против Летонија.

Јубилеј на Пандев, старт на квалификации со триумф и… едно огромно задоволство што Македонија го има еден од најскапоцените фудбалски бисери во Европа.

Каква ли беше оваа мајсторија, каде е лимитот на ова момче?

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here