Почетна тагови журки

таг: журки

Кога си над законот: Нови масовни журки во „Аватар“- сопственикот клубот...

Струмичкиот клуб „Аватар“, кој во јули беше затворен поради непочитување на меркита за заштита од корона вирусот и организираше масовни журки, повторно работи, но...

Нови мерки во најпопуларните одморалишта – се забрануваат журки на Миконос...

Поради зголемувањето на заразените со коронавирус, грчките власти воведоа дополнителни ограничувања во најпопуларните дестинации за одмор. Така на островот Миконос и на Халкидики ќе бидат забранети...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО