Почетна тагови жуниор

таг: жуниор

ОФИЦИЈАЛНО: Жуниор е „црвено-црн“

Дојде и тој ден. ФК Вардар и официјално го претстави своето прво зимско засилување. Нов играч на „црвено-црните“ е левиот бек Леовигилдо Жуниор Реис...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО