Почетна тагови живкица каленикова

таг: живкица каленикова

Живкица Каленикова со повод објави никогаш видена фотографија од породилиште (фото)

Познатата македонска телевизиска и радио водителка Живкица Каленикова е богата жена како мајка на трите дечиња – Даријан, Марко и Ана. Деновите, месеците и годините...

Она што на Живкица Каленикова и семејтвото им се случи на...

Познатата телевизиска водителка Живкица Каленикова заедно со семејството летува на популарниот грчки остров Скијатос. Жиле не пропушти да ја сподели убавината на плажата Лаларија каде...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО