Почетна тагови жељко јоксимовиќ

таг: жељко јоксимовиќ

Цифра од која боли глава: еве колку ќе заработи Гоца глумејќи...

Познатата пејачка вели дека е домаќинка и дека нема никаква врска со Ким Кардашијан Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот 14 години помлад сопруг Радомир Раша...

„Охридско лето“ се откажа од Жељко Јоксимовиќ

По бурните реакции на јавноста и домашните музичари за важноста на „Охридско лето“ и високите стандарди на овој фестивал, раководството на Фестивалот да го...

Пластични столчиња и стара дрвена ограда: Од тука избегал пред 27...

Пејачот Жељко Јоксимовиќ (48) израснал во Ваљево заедно со братот Саша и родителите Весна и Бранислав. Таму завршил гимназија и во 1993-та се преселил во...

Шеќерот ПОТПОЛНО го исфрлил од исхраната – Тоа што појадува Јоксимовиќ...

Жељко Јоксимовиќ ги откри своите секојдневни навики за исхрана, кои му помагаат за да одржи добра линија и енергија. „Денот го започнувам со полномастен тост,...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО