Почетна тагови Жарко Караџовски

таг: Жарко Караџовски

Караџовски: Вториот бран резултат на непочитување на мерките за време на...

Првиот човек на Комисијата за заштита од заразни болести, др. Жарко Караџовски, врз основа на епидемиолошките анкети тврди дека вториот бран заболени од корона...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО