Почетна тагови жао мелек

таг: жао мелек

(ВИДЕО) Протече снимка од моментот кога фудбалерот на Севилја уби млад...

Јавноста во Мексико вчера остана потресена од сообраќајната несреќа кој ја предизвика фудбалерот на Севилја, Жао Мелек. Поради голема брзина удри во автомобил кој бил...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО