Почетна тагови жан митрев

таг: жан митрев

Адријана Алачки: Те сакам докторе Жан Митрев, колку добрини ми направивте

Те САКАМ Докторе Жан Митрев Саша Митрев ,,од тука до небото и назад”⚘ Колку добрини мене ми направивте, а да не зборувам за целиот...

(ВИДЕО) Апсењето на синот на Жан Митрев, уапсен за исламски тероризам

На 12.11.2019 година германската полиција разбила терористичка ќелија на ИСИС, а во акцијата уапсени се три лица – двајца Турци (21 и 22) и...

Синот на Жан Митрев yaпcен во Германија бил дeл од теpоpиcтичка...

На 12.11.2019 година германската полиција разбила терористичка ќелија на ИСИС, а во акцијата уапсени се три лица – двајца Турци (21 и 22) и...

Д-р Жан Митрев: „Со примена на оваа нова метода, досега во...

Д-р Жан Митрев потврди дека на неговата клинига успешно се лекуваат пациенти кои што се тешко болни од коронавирусот. Оттаму велат дека со примената на...

Диета на Жан Митрев: Ослабете 15 килограми за 19 дена

Кога температурите ќе скокнат, гардеробата мора да биде минимална, ако на тоа се додаде и дека ќе сакате да изгледате убаво на плажа, време...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО