Почетна тагови ургентен

таг: ургентен

Алсат-м: Боки 13 од затворот Шутка пренесен во Ургентен центар (ФОТО)

Телевизија Алсат-м објави дека во Ургентниот центар во Скопје пристагнале возила од затворската полиција кои го донеле Бојан Јовановски-Боки 13 на лекување.
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО