Почетна тагови управа

таг: управа

Стоичков: Барса на најдобриот во историјата му удри клоца во га..т

Легендарниот Христо Стоичков секогаш директно ги посочува проблемите во неговиот поранешен клуб Барселона. Најдобриот фудбалер во историјата на Бугарија го искоментирал најавеното заминување на...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО