Почетна тагови тричковски

таг: тричковски

(ФОТО) И Мојсов со критика за Ангеловски: За него мора да...

Долгогодишниот наш репрезентативец, Даниел Мојсов кој со доаѓањето на селекторската функција на Игор Ангеловски, го загуби местото во националнио тим, синоќа се огласи на...

Тричковски се повреди, неизвесен за претстојните натпревари со Лихтенштајн и Ерменија

Иван Тричковски се здоби со повреда за време на вчерашниот дуел меѓу неговиот АЕК Ларнака и Ермис од кипарското првенство. Тој има истегнување на...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО