Почетна тагови тревник

таг: тревник

Елизабета Втора низ шега се пожали од Трамп: Неговиот хеликоптер ми...

Британската кралица Елизабета Втора, на шега се пожалила дека хеликоптерот на американскиот претседател, Доналд Трамп, ѝ го уништил тревникот пред Бакингемската палата, за време...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО