Почетна тагови Трејси

таг: Трејси

NBA колумна на Димитар Младеновски-Незапирливиот Ти-Мек (ВИДЕО)

“За мене, Трејси МекГрејди е најтешкиот кошаркар кој сум морал да го чувам.” – Коби Брајант. Трејси Ламар МекГрејди. Роден на 24 Мај 1970 година...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО